FAQ
Czy te zawody są organizowane przez Rebel?
Nie. Jest to inicjatywa oddolna. Grupa fanów gier planszowych we współpracy
z wydawnictwem Rebel postanowiła zrealizować coś, co od lat chodziło im po głowie.
Czy te zawody są oficjalne?
Tak, zawody są w pełni oficjalne, a ich zwycięzca oprócz nagród będzie mógł pochwalić
się tytułem Mistrza Polski w Terraformację Marsa.
Jak finansujecie zawody?
Część nagród sponsoruje wydawnictwo Rebel. Poszczególne kwalifikacje mają również
swoje koszty zapisu i z tych pieniędzy finansowane są dodatkowe nagrody oraz koszty
organizacyjne (wynajem miejsca itp.).
Nie powiedzieliście nic o finansowaniu finałów.
Oprócz nagród od Rebela nie mamy jeszcze sposobu na finansowanie finałów, więc na ten
moment wykładamy pieniądze z własnej kieszeni.
Ile zarabiacie na tym wszystkim?
Będzie jakieś minus parę stówek :)
Czy szukacie sponsorów, patronów medialnych, innych?
TAK. Z chęcią nawiążemy współpracę z zainteresowanymi podmiotami, po to byście mieli
jeszcze fajniejsze zawody, a my nie byli pod kreską.
Czy w FAQ znajdą się pytania odnośnie działania kart?
Tak, o ile je zadacie w formularzu. Nie chcemy wypisywać WSZYSTKICH interakcji,
bo jest ich za dużo.
Nie widzę w FAQ pytania/odpowiedzi w temacie X.
Użyj formularza. Albo dostaniesz odpowiedź prywatnie, albo zostanie ona umieszczona
w tym FAQ.
Byłem na kilku turniejach kwalifikacyjnych i miały różne zasady. O co chodzi?
Postanowiliśmy dać dużą swobodę organizatorom kwalifikacji, włącznie z wyborem zasad
obowiązujących na ich turnieju. Głównym wymogiem jest byście grali w Terraformację
Marsa, a na koniec turnieju każdy miał uczciwie przydzieloną konkretną lokatę.
Na zawodach byli gracze, którzy nie znali kart na pamięć.
Pamiętaj, że głównym celem turnieju jest wyłonienie najlepszych, wspólna zabawa
i naparzanie w Terkę. Nie każdy przychodzi na turniej, by wygrać — bądź na to gotów.